Jdi na obsah Jdi na menu
 


příslušenstvi k xboxu

Microsoft Xbox 360 Kinect

Jedinečné pohybové ovládání Kinect pozvedá úroveň hraní na konzoli Xbox 360 na novou úroveň. Hrajete celým tělem. Zapojujete paže, nohy, chodidla i ruce. Kinect nevyužívá žádné ovladače, stačí jenom vaše tělo. Vše je tak přirozené a intuitivní, že technologie ztrácí na síle a vy necháváte volný průběh kouzlu nenuceného pohybu. Stačí jen začít.

Kinect funguje na konzoli Xbox 360 a přináší výjimečný druh zábavy. Je vybaveno unikátním senzorem, díky kterému mohou speciálně navržené hry převést pohyby celého těla do jejich herního systému. Skvělou zprávou je, že Kinect funguje s každou konzolí Xbox 360.

 

 

kinect.jpg

Microsoft XBOX 360 Wireless Controller Black New

Inovovaná verze ovladače pro herní konzoli Xbox 360 nabízí kromě povedeného designu také nově zpracovaná boční tlačítka pro snadnější manipulaci. Ovladač je vybavený vibrační technologií, u které je možné nastavit sílu vibrací a tím ušetřit výdrž baterií. Ergonomický design zaručuje snadné ovládání her a minimální odezvu stisknutí tlačítka. Zařízení je vybaveno dvěma analogovými ovladači, osmi směrným ovládacím křížem a 8 tlačítky. Uprostřed ovladače je umístěno "Guide" tlačítko, které slouží pro rychlý přístup do nastavení konzole a rychlou aktivaci různých funkcí.

Přímo na těle ovladače je k dispozici port, ke kterému můžete připojit headset a komunikovat tak například se spoluhráči přes internetový portál. Napájení ovladače je zajištěno pomocí dvou AA baterií nebo dobíjitelného akumulátoru s výdrží až 25 hodin. K jedné konzoli Xbox 360 lze připojit až čtveřici ovladačů.

Parametry a specifikace:

Ovládací prvky:
8směrný D-PAD
2 analogové ovladače
8 herních tlačítek
Guide tlačítko
Start tlačítko
Back tlačítko

Funkce:
Nastavitelné vibrace
Integrovaný port pro headset na Xbox Live play

Provedení:
Barva: matná černá
Komunikace: bezdrátově na 2,4 GHz
Dosah: 9 m

ovladac.jpgNapájení:

2x AA baterie nebo akumulátor
 

 

 

 

 

 

 

Microsoft Xbox 360 Microsoft Media Remote

Microsoft Xbox 360 Microsoft Media Remote vám zprostředkuje pohodlné ovládání herního a multimediálního systému Xbox 360. Tato inovovaná verze nabízí funkce pro pohyb v prostředí herní konzole, obsluhu při prohlížení CD/DVD nosičů a přehrávání médií z portálu Xbox LIVE. Kromě toho můžete ovladač využít k nastavení hlasitosti a zapínání/vypínání mnoha populárních značek televizorů. Disponuje lesklým krytem a pogumovanými tlačítky, která velmi dobře reagují na stisknutí. Společně s ovladačem se dodávají dvě mikrotužkové baterie k jeho napájení (AAA).

Parametry a specifikace:

Funkce přehrávání médií:
Přehrávání/pozastavení, přeskočení vpřed, rychlého přeskočení vpřed, přeskočení zpět, rychlého přeskočení zpět a zobrazení

Funkce ovládání televizoru:

Zapnutí a vypnutí, zvýšení a snížení hlasitosti, ztlumení a volby vstupu televizoru

Ovládací prvky procházení nabídek:
Tlačítka A, B, X a Y, směrový ovladač a tlačítka pro vrácení zpět a výběr
 

 

ovl.jpg

MAD CATZ Xbox 360 Wireless Racing Wheel

Skvělý volant pro majitele konzole Xbox 360. Novinka od společnosti MAD CATZ je tento bezdrátový volant. Dosah wireless je až 12 metrů v otevřeném prostoru. Nebudou se Vám tak při hře plést do pedálů žádné kabely. Souprava disponuje odnímatelnou opěrkou pro nohy a proto je možné volant používat z pohodlí Vaší sedací soupravy nebo přímo z pevného stolu. Celé souprava obsahuje volant, pedály a řadící páku. Řadící páku je možné zapojit z levé nebo pravé strany. Pedálová souprava se skládá z brzdového pedálu a pedálu pro přidávání plynu.Volant se díky pogumování výborně drží.

Parametry a specifikace:

Kompatibilní konzole:
Xbox 360

Vlastnosti:
Bezdrátový wireless přenos
Nastavitelná citlivost
Pogumovaná rukojeť
Headset port

Ovládací prvky:
Volant: úhel otočení 270°
Pedály: brzda, plyn
Řadící páka: možnost zapojení po pravé nebo levé ruce

Barevné provedení:
Černo-šedé

 

volant.jpg

Microsoft Xbox 360 Hard Drive 320GB Slim

Interní HDD disk pro Xbox 360 Slim s kapacitou 320 GB. Disk umožňuje rozšířit úložiště vašeho přehrávače, kam si můžete uložit hry, ukázky her, vlastní hudební sbírky a další..

Parametry a specifikace:

Kompatibilní s:
pro modely Microsoft Xbox 360 Slim

Kapacita:
320 GB
 

 

harrdisk.jpg

 

Příspěvky

Xbox 360 Wireless Networking Adapter

12. 6. 2012

 
Celý příspěvek | Rubrika: příslušenstvi k xboxu | Komentářů: 0
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 57672
Měsíc: 1380
Den: 40